vetLink

Wersja: v. 6.94.0

Rozpoczęcie pracy

Przypomnij hasło

Uwaga! Wielkie i małe litery są rozróżniane!

Komunikaty

  UWAGA!

  W razie problemów z brakiem dostępu do programu prosimy o bezpośredni kontakt z Informatykiem w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii.

  Kody kreskowe:

  Firma Marcel S.A. jest producentem kodów kreskowych kompatybilnych z oprogramowaniem Vetlink.
  Kontakt do działu zamówień: biuro@marcel.pl. Tel. 22 490 95 30 wew.5

  Pomoc techniczna i zgłaszanie błędów:

  Mail: weterynaria@marcel.pl

  Link do zdalnego polączenia.

 • UWAGA

  Administracją użytkowników w systemie vetLink zajmują się pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii.
 • Sprawy dotyczące haseł, dodawania lub usuwania nowych użytkowników oraz zmiany pełnionej funkcji należy zgłaszać do Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii.
 • Aktualizacja ARiMR

  Szanowni Państwo, aktualizacja stad i zwierząt w systemie vetLink odbywa się w oparciu o udostępnione przez GIW dane, w przypadku braku aktualnych danych prosimy o bezpośredni kontakt z GIW.
 • Aktualizacja cenników

  Szanowni Państwo! Informujemy, iż zostały wgrane cenniki obowiązujące od 11 sierpnia zgodnie z rozporządzeniem Dz.U. 2022 poz. 1684.Wysokość stawek wynagrodzenia za czynności wykonywane od dnia 11. 08. 2022r. automatycznie zostają zmienione – nie ma potrzeby ponownego generowania rozliczeń. Zmiany obejmują wydruki .pdf oraz plików w formacie .exel. Zmiany nie obejmą wydruków rozliczeń .pdf oraz plików w formacie .exel wygenerowanych w okresie 11. 08. 2022r do 07. 09. 2022r. – należy je ponownie wygenerować. Rozliczenia dotyczące formularzy z datą rozpoczęcia wizyty do 10. 08. 2022 r. rozliczane są według zasad zgodnych z rozporządzeniem Dz.U. 2018 poz. 129.
 • UWAGA: Dnia 20-09-2022 r. Baza systemu Vetlink została uaktualniona danymi z ARiMR.